BOCKujem.cz
Oprášení botek 2012

Oprášení botek 2012

publikováno: 22.04.2012 (zde: 29.04.2012 | aktualizováno: 06.05.2012) autor: Hombre
Chrudimský tým BOCKujem.cz připravil na sobotu 21.4.2012 setkání skokanů s názvem Oprášení botek. Jedná se v podstatě o zahájení venkovní skokanské sezóny.
skokani

zadky

Akce se původně měla uskutečnit o čtrnáct dní dříve, ale díky špatnému počasí musel být vybrán tento náhradní termín. To se bohužel podepsalo i na počtu zúčastněných skokanů. Nicméně se nás i tak sešlo v Havlíčkově Brodě u nákupního centra Albert jedenáct. Z Brna jsme přijeli čtyři. Petřík, Honza, Bětka a já. Začátek byl v jedenáct hodin a já si hned vyzkoušel jak zrádné umí být jarní bláto. Naštěstí fotografové teprve vybalovali svoje nádobíčko a tak o tomto incidentu nejsou žádné záznamy. :-)

Kolem půl dvanácté jsme vyrazili na Plovárnu kde proběhlo rozdělení do dvou družstev a byl odstartován zajímavě připravený orientační závod. Byl jsem v týmu s Petříkem, Honzou a Matějem Lédlem. Dostali jsme mapu a šifrovanou zprávu. Po jejím vyřešení jsme teprve věděli kam máme vyrazit a kde se bude nacházet další šifrovaná indicie. A tak jsme procházeli město a nacházeli obálky za dopravní značkou, na zdi nebo v rozeklaném stromu. Ty nás dovedly až do cíle, kam jsme dorazili předposlední :-) (jak jsem psal družstva byla dvě a tak si lehce domyslíte jak jsme se vlastně umístili.) Musím ještě říct, že Zeli tak mohutně závodil, až to pružina na jeho botách nevydržela a prostě praskla.
pružina skupina jasoň

Po focení na náměstí a malém občerstvení, jsme přešli do parku, kde jsme měli možnost shlédnout malý trénink parkouru a trochu jsme si odpočinuli.
parkour salto s vrutem parkour salto

Poslední cesta vedla zpět na Plovárnu. Tam se už jen volně skákalo, hrál se basket (samozřejmě na skákacích botách) a vůbec jsme si užívali slunečného dne.

Kolem šesté už všichni měli skákání dost a nastal čas sundat skákací boty. Přejeli jsme k Rickymu na zahradu a u roztopeného grilu a piva probrali celý tento skvělý den. Myslím, že účelu bylo dosaženo a skákačky jsme oprášili opravdu vydatně a někteří až moc. Chtěl bych tímto poděkovat organizátorům za přípravu a troufnu si tvrdit, že nikdo ze zúčastněných nelitoval cesty do Havlbrodu...

aktualizováno: 06.05.2012
Květnový díl kulturního magazínu ZOOM (skákací boty od času 10:23):Fotogalerie k článku je zde.
Petr Frolek - FreeFall


koment_ico Komentáře Zpět na články


  © Qewa & Zeli    ONCZ.NET