BOCKujem.cz
Kapsa na skákačky

Kapsa na skákačky

publikováno: 01.08.2010 autor: Zeli
Znáte to, přijedete autem na místo srazu, obujete botky a než vyrazíte skákat, řešíte zásadní problém - kam s věcmi které potřebujete nést sebou...
Přijeli jste autem, takže musíte vzít klíče od auta, potřebujete být v kontaktu kdyby se náhodou něco přihodilo nebo vám někdo volal, takže telefon, pro zvědavce určitě vizitky a taky nějaké peníze na občerstvení. Důležité je věci umístit tak, aby při skákání nevylítly z kapsy, při pádu jste si je nerozsedli nebo se na ně nenapíchli a kde vás jejich nošení nebude při bockování nijak omezovat, prostě bezpečné místo kde nebudou překážet.

Proto mě napadla alternativa ke kapsám na zip, ledvinkám, batůžkům nebo kapsičkám na ruku či nohu a to kapsička na skákací boty. Nejenom že splňuje vše o čem jsem psal, ale navíc je to velice levné řešení a zvládne to vyrobit každý skokan sám.

Na skákacích botách, mezi svislou konstrukcí a pružinou, je nevyužité a snadno přístupné místo, jak dělané na pouzdro na mobil nebo na foťák. Navíc v hliníkové konstrukci už jsou připravené otvory pro snadnou montáž, co víc si přát. Pouzdra s okem na přichycení k opasku seženete za cenu kolem 100Kč, provázek a zubaté stahovací pásky stojí pár korun a kleště se zapalovačem máte určitě doma ...a samozřejmě skákací boty taky.
Kapsička

Nejdřív uštípněte železná očka z jezdců zipu, ty by při skákání svým cinkáním dělala rámus. Nahraďte je třeba provázkem, který zauzlujte, a aby se mu nedrolily konce, zatavte je zapalovačem. Potom přiložte kapsičku k místu montáže, protáhněte stahovací pásek bočními otvory v konstrukci bot a okem kapsičky. Co nejvíc utáhněte a přebytečný pásek uštípněte.
Kapsička

Kapsička

Kapsička

Kapsička

Kapsička

Kapsička

Kapsa nikde nepřekáží a i s obsahem je při pádu dobře chráněna pružinou a trubkami kolenního oblouku (calf cuffu). Díky tvaru pružiny je do ní také dobrý přístup, i když doporučuji se při vkládání i vyndávání věcí raději o něco opřít, přeci jen je v úrovni kotníků a je potřeba se k ní dost ohnout.
Kapsička Kapsička Kapsička

Kapsu lze samozřejmě přidělat na všechny u nás rozšířené skákací boty.
Kapsička Kapsička Kapsička

Všem skokanům přeju příjemné a bezproblémové používání!

PS: A teď kam s pitím? ;-)


koment_ico Komentáře Zpět do kutilství


  © Qewa & Zeli    ONCZ.NET